Adet Kanı Büyüsü

Bazı durumlarda insanlar sevdikleri veya ilgi duydukları kişilerin kendilerine aynı şekilde karşılık vermemelerinden dolayı büyük üzüntüler yaşayabilirler. Hepimizin çevresinde veya arkadaşlarınızın çevresinde bu şekilde sıkıntı yaşayan kişiler mutlaka mevcuttur. Bu kişiler sevdikleri kişilerin gönüllerini normal yollardan kazanamayacaklarını anlayınca bazı sıradışı uygulamalara yönelebilirler. Bu uygulamalardan biride en güçlü bağlama büyülerinden biri olan adet kanı büyüsü yapmaktır. Bu büyü ile çok kısa zamanda istedikleri kişileri kendilerine aşık edebileceklerine inanan kişiler, medyumlardan bu konu hakkında sık sık bilgiler almakta ve gerekli gördükleri takdirde de uygulamaktadırlar.

Usta bir medyumun yaptığı adet kanı büyüsünün insanları kesinlikle sonuca ulaştıracağı geçmiş dönemlerden bugüne kadar yapılan birçok uygulamadan sonra da görülmüştür. Özellikle adından de anlaşılacağı gibi bayanların kullandıkları bu büyüde amaç sadece bayanların adet kanlarını sevdikleri kişilerin yemek veya içeceklerine katıp yemelerini beklemektir. Eğer medyumlarda gerçekten bu konu hakkında en doğru yöntemi kullanmışsa kesinlikle çok kısa zaman içinde insanlar sevdikleri kişileri kendilerine aşık edeceklerdir. Her ne kadar hijyen bakımından insanlara itici gelse de birçok kişinin büyük bir ilgi duyduğu ve güvenerek denediği adet kanı büyüsünü günümüzde tam anlamı ile uygulayabilen az sayıda medyum olması, bu konuda seçiciliğin önemini arttırmaktadır.

Erkeklerin de adet kanı büyüsünü kendilerine ait spermleri kullanarak yapabilecekleri ve bu tip uygulamalarında geçmiş dönemlerde de sık sık yapıldığı birçok kaynakta belirtilmektedir. Bağlama büyülerinin ortak özelliği olan insanlara kendilerini hissettirmemeleri ve yaşanan her şeyin olağan bir durummuş gibi görünmesine vesile olmaları hatta kesinlikle hiç kimseyi risk altına atmadan çok kısa zamanda sonuç vermeleri bu büyülerin günümüzde en çok ilgi gören ve uygulanan büyüler olmalarına neden olmuştur.

Ancak adet kanı büyüsünün ve tüm bağlama büyülerinin de kendi içinde birçok çeşidinin olması ve her birinin etki derecesinin veya süresinin farklı olması ve tabi ki de uygulama aşamasında her birinin farklı düzeylerde zorluk derecesine sahip olmaları, bu konuda en doğru tercihi yapmanın önemini de ortaya koymaktadır. Bu nedenle burada asıl iş medyumlara düşmektedir. Adet kanı büyüsü için kendilerinden yardım talep eden kişilerin taleplerini tam anlamı ile dinledikten sonra en doğru kararı verip en doğru uygulamayı seçmeleri çok önemlidir.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort
Open chat