Büyü Bozma

Büyü bozma işlemi hem deneyim gerektiren hem de yapılacak küçük bir yanlışlıkta bile büyük sorunlara neden olabilecek bir uygulama olduğundan dolayı kesinlikle bilinçsizce yapılmamalı ve mutlaka işin uzmanlarından yardım alınmalıdır. Büyü bozma işleminde, çoğu zaman büyü yapılan kişi bazı görünmeyen varlıkların kontrolü altına girdiği için hedef kişiyi bu görünmeyen varlıkların etkisinden kurtarmaktır. Bunun içinde görünmeyen varlıkların kişinin hayatından çıkması için bazen çok tesirli dualar ve ayet-i kerimeler okunabildiği gibi bazen de iş biraz daha ileri boyutlara taşınıp eğer gitmemekte ısrar ediyorsa, farklı işlemler yapılabilmektedir. Günümüzde yapılan büyü bozma işlemlerinde, eğer bu işlemi yapan kişi gerçekten işinin ehli ve bilgi sahibi biri ise işlem büyük oranda başarı ile sonuçlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda cinler kişileri o kadar etki altına alırlar ki ve o kişiden ayrılmamak için o kadar inat ederler ki, büyü bozma işlemi çok uzun sürer ve nadiren de olsa başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Özellikle büyüler konusunda kendilerini geliştirdiklerini düşünen medyumların büyü bozma işlemlerinde de yeterli bilgiler edinmeleri ve bu bilgileri gerek olduğu dönemlerde olması gerektiği gibi kullanabilmeleri kendileri ve mesleki gelişimleri için her zaman çok faydalı olacaktır. Çünkü ne zaman büyü bozma konusunda talepler alacakları belli olmayacak ve gelen taleplere olumsuz cevap vermeleri kendi kariyerleri açısından zedeleyici bir durum olacaktır. Her büyüde farklı büyü bozma yöntemleri kullanılıyor olasa bile çoğu medyum uzun zaman içinde edindikleri deneyim ile kendilerine has yöntemler de geliştirebilmektedirler.

Çok büyük deneyim gerektiren ve insanların büyülerden dolayı yaşadıkları tüm sorunlardan kısa zaman içinde kurtulmalarını sağlamak için kullanılan bu uygulamalar hakkında birçok farklı güvenilir kaynak olsa bile hangisinin en doğru seçenek olduğunu anlamak için mutlaka dikkatli olunmalıdır. Bugüne kadar birçok kişi hiç beklenmedik anda büyü bozma işlemine ihtiyaç duymuş ve bu sebeple aceleden çoğu zaman hatalı seçimler yaparak karşılarına çıkan ilk medyum ile çalışmak durumundan kalmışlardır. Her ne amaçla olursa olsun ve ne kadar acil olursa olsun mutlaka büyü bozma işlemini tam anlamı ile yapabilen kişilerle çalışılmalıdır.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort
Open chat