medyumlar

En iyi Medyum

En iyi Medyum

İnsanların birçok amaç için başvurdukları ve yardım talep ettikleri medyumlar, bir takım manevi güçler ve görünmeyen varlıklarla yani cinlerle olan ilişkilerle olan ilişkileri sayesinde bu taleplere cevap verebilmekte ve insanların memnuniyetlerini sağlayabilmektedirler. Ancak en iyi medyum, kesinlikle maddi çıkardan çok insanlara yardımcı olabilmeyi ve ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi amaçlayandır. Çoğu zaman bu konuda araştırma yapan kişiler çevrelerindeki kişilerden en iyi medyum şudur veya budur diye çeşitli öneriler duyarlar. Gelen önce tekliften sonra kafaları karışan insanlar tabi ki karar vermekte zorlanırlar ve bazen de bu kararsızlıktan dolayı medyuma gitmekten vazgeçerler.

Bu nedenle bir sıkıntısı olan ve bu amaçla en iyi medyumu arayan kişiler, özellikle işi bilen veya denemiş kişilerden fikir alarak en doğru sonuca ulaşabilirler. Burada amaç özel güçlere sahip olan bu sıra dışı kişilerden, yaşanan bir sıkıntı ile ilgili bilgi almak veya sıkıntının çözülmesi için anlaşmaktır. Kendini en iyi medyum gibi tanıtan ve insanların çoğu zaman yanlış şekilde yönlendiren birçok kişi, maalesef işini gerçekten iyi yapan ve insanlara yardımcı olmayı amaç edinmiş düzgün medyumların da halk arasında olumsuz gözle bakılmasına neden olmaktadırlar.

Her meslekte olduğu gibi medyumluk ta da birçok sahtekar ve yalancı kişi bulunmaktadır. Önemli olan o sahtekarların ağına düşmeden çok sıkı bir araştırma yapmak ve en doğru kişiye ulaşıp en iyi medyumlarla çalışmaktır. Burada önemli olan medyumun hareketlerine veya taleplerine dikkat etmektir. Çünkü bazı sahte medyumlar, sırf insanları kandırmak için saçma sapan hareketler yaparlar, komik taleplerde bulunabilirler veya insanları korkutup dediklerini yapmazlarsa çok kötü şeyler olacağını söyleyip onlardan faydalanmaya çalışırlar. Geçmişte birçok haber programında çaresiz insanları kandırıp onların paralarını alan veya onları tehdit şantaj eden sahte medyumların olduğu bilinmektedir.

Bu yüzden medyum seçimi yaparken çok dikkatli olunmalıdır. En iyi medyum hakkında yazılan bu makale hakkında yorumlarınızı sitemizde paylaşın.

Tıkla ara 0535 636 8523

Whatsapp tıkla ara  0535 636 85 23

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. bahattin dedi ki:

  bedirhan Hocam sizin için en iyi medyum deniyor. Benim sıkıntılarıma yardımcı olabilir misiniz, karımla problemler yaşıyorum

  1. ayşegül dedi ki:

   Bahattin bey bence en iyi medyum Bedirhan Hoca’dır buna emin olabilirsiniz. Bende ilk başlarda çok kararsız kalıp bir çok hoca ile görüştüm fakat derdime Bedirhan Hoca çare oldu Allah ondan razı olsun ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizde bence hemen Bedirhan Hoca ile görüşün.

 2. şahnaz dedi ki:

  Bedirhan hoca medyumlar arasında en tecrübeli olandır bence. Ben kaç hocaya başvurdum hepsi tarafından ya dolandırıldım yada işlemlerim yarım kaldı. Sizde hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız Bedirhan Hoca ile çalışın.

 3. mustafa dedi ki:

  bende bedirhanhocaya işlem baslattım bence çok iyibi hoca bedirhan hoca elinde geldigince yardım etmeye calısıyor bekle sonucunu göreceksin diyor okadar rahat konusuyor simdiden bedirhan hoca tesekkürler ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu