Evlilik Büyüsü

Erkek veya kadın herkes zamanı geldiğinde huzurlu bir aile hayatına sahip olmanın hayalini kurabilmektedir. Bu konuda birçok kişi bu gibi hayallerini gerçekleştirmekte ancak birçok kişinin de farklı sıkıntılardan dolayı bu gibi hayalleri gerçekleşmez. Tam bu gibi durumlar içinde olan kişilerin yardımına koşan ve hayallerini gerçekleştirmelerini sağlamakta büyük etkiye sahip olan evlilik büyüsü, bu türden sorunlar veya kişiler üstündeki kısmetsizlik kötü şans gibi etkenleri ortadan kaldıran pek çok kişi tarafından tercih edilen etkili bir uygulamadır.

Bazen ise kadın yahut erkek birlikte olduğu kişinin evliliği sürekli ertelemesi ve bir şekilde karar verememesinden ötürü şikâyet etmektedir. Çiftler arasında yaşanan bu sorunlar bazen çiftlerden biri ilişkinin evlenmeyle neticelenmesi gayreti içindedir ama diğer tarafta ilişkiyi uzatmaktan yana gayreti içinde olduğu bilinmektedir. Böyle ilişkilerin zamanla çiftler arasındaki bağı zayıflattığı ve çiftlerin birbirlerinden ayrılmalarına neden olduğu bilinmektedir. Evlilik büyüsü ile bu gibi sıkıntılar yaşayan birçok insan amaçlarına arzularına kavuştukları bilinmektedir.

Evlilik büyüsü yapmak için genel olarak birçok medyum yalnızca kişilerden bilgi ve aynı zamanda kişilere ait herhangi bir parça ile bu işlemi yapmakta fakat bu çalışma Vefk adı verilen yazılı dua şekliyle de yapılabilmektedir. Kişiden istenen parçalar ise büyü yapılacak kişiye ait bir parça saç, tırnak, giysi parçası, olabilir. Edinilen bilgi ve elde materyaller sonrası evlilik büyüsü çalışmalarına başlanır.

Yapılan uygulama sonrasında büyü yapılan kişide büyü etkisi ile hareket aynı zamanda hislerinde değişimler oluşacaktır. Çünkü birçok büyü direk olarak kişinin düşüncelerine hislerine müdahale edilerek yapılır ve bu sayede kişinin hisleri istenilen kişiye yönelir bu yüzden kişideki değişimler kısa sürdüğü gibi bazen uzun sürebilmektedir. Bu konuda sabırlı ve anlayışlı olmak gerekmektedir. Evlilik büyüsü ile ikna edilmesi gereken kişinin bir anda size karşı hislerini değiştiren ve size evlilik teklifi etmesini sağlayacak etkiye sahiptir evlilik büyüsü

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort
Open chat