Geri Döndürme Büyüsü

Büyülerle ilgili araştırma yapan kişiler özellikle insanların fikirlerini değiştirme özelliği olan büyülere şaşkınlıkla yaklaşmaktadırlar. Özellikle geri döndürme büyüsü gibi istenen kişinin tüm düşünce dünyasına müdahale edebilen ve daha sonra büyüyü yaptıran kişileri istedikleri gibi yönlendirebilen büyüler, hem kişilere herhangi bir zarar vermedikleri için hem de çoğu zaman kısa zaman içinde etkilerini gösterebildiği için birçok kişinin tercih ettiği büyü uygulamalardır.

Medyumların da başarı oranları yüksek bir şekilde uyguladıkları bu büyülerde çoğu kişi özellikle deneyimli medyumları tercih ederek işlerini şansa bırakmaktan kaçınmaktadırlar. Çok eski zamanlardan bu yana uygulanmakta olan geri döndürme büyüsünün amacı dışında kullanılması çoğu zaman istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Ancak asıl amacı olan sadece insanların fikirlerini değiştirmek olan geri döndürme büyüsünde hem medyumlar hem de büyüyü yaptıran kişiler amaç dışına çıkmadan sadece kişileri kararlarından vazgeçirmeyi amaçlarlarsa daima istenen sonuç alınacaktır.

Geçmiş dönemlerde de birçok kez yapılan ve insanların istedikleri sonuçları elde etmelerine yardımcı olan bir büyü olarak literatürdeki yerini alan geri döndürme büyüsü, büyü dünyasının en masum büyülerinden biri olarak bilinmektedir. Her ne amaçla olursa olsun insanların istedikleri sonuçları almalarını sağlayacak olan en önemli kriterlerin doğru medyum seçimi ve yeteri kadar sabretmek olması geri döndürme büyüsünde de geçerli olan bir durumdur. Ancak yine de herkesin büyüler hakkında bilgileri olamayacağını düşünerek medyumların insanları bu konularda bilgilendirmeleri gerekmektedir.

Geri döndürme büyüsü hakkında bilgiye ve bu çalışma hakkında merak ettikleriniz için Bedirhan Hocayla iletişime geçmeniz ve sorunlarınızı paylaşınız. Geri döndürme büyüsü hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve bu çalışma hakkında sizde yorumlarınız ile katkıda bulunabilir veya merak ettiklerinizi yorum şeklinde sorabilir ve sorunuza kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Share

You may also like...

1 Response

  1. Meryem dedi ki:

    Hocam eşimle 23 gündür evden ayrıldı ulaşamıyoruz eşimin eve gelmesi için bana yardım edermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort
Open chat