büyü çeşitleri

Göz bağlama büyüsü

Bir insanın gözünü adeta kör edene kadar bir kişi üzerinde yoğunlaşılarak yapılan büyüye göz bağlama büyüsü denir. Bu büyü çeşitli amaçlar için yapılabilir veya yaptırılabilir.

Medyumlar, bu büyüye başvuran kişinin göz bağlama büyüsü yaptırmak istediği insan üzerinde büyüyü uygularlar.

Aşk için yapılan bağlama büyüsü insanı tek bir kişiye aşık eder ve ondan başkasını gözü görmez.

Düşmana karşı yapılan bağlama büyüsü kişiyi düşmanına karşı savunmasız kılar ve düşmanını görmesine engel olur.

Evlilik kurtarmak için de yapılan bağlama büyüsü eşinin gözünün başka bir kadını veya başka bir adamı görmemesini sağlar.

Görüldüğü üzere medyum ve büyüyü yapan kişinin inisiyatifine kalmış olan bu göz bağlama büyüsü çok iyi amaçla kullanılabildiği gibi kötü amaçlar için de kullanılıyor.

Tıkla ara 0535 636 8523

Whatsapp tıkla ara  0535 636 85 23

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. Mutsuz dedi ki:

  Merhaba bedirhan hocam, ben sizi uzun zamandır takip ediyorum ve aramak istiyorum ancak çekiniyorum. Bu yüzden önce burdan yazmak istedim. Benim kocamın hayatında başka bir kadın var ve benden bin kat çirkin. Kocamın hayatına girdiğinden beri ev ile alakası kesildi ve benim yüzüme bakmaz oldu. Bu kadın kocamın maddi durumundan faydalanıyor açık ve net ancak kocam bunu görmüyor. Adeta gözü bağlanmış gibi sürekli görüşüyor ve benim yaptığım hiç bir güzelliği görmüyor. bu kadın kocama göz bağlama büyüsü yapmış olabilir mi ? bunu öğrenmemiz mümkün mü? bağlama büyüsü denilen şey gerçek mi hocam ? eğer kocama büyü yapıldıysa göz bağlama büyüsünü bozabilir misiniz?

 2. meltem dedi ki:

  Bedirhan Hocam bende nişanlıma göz bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum. Nişanlımın gözü benden başkasını görmesin ben çok kıskanç biriyim ve onu herkesten kıskanıyorum. göz bağlama büyüsü yaptırsam faydası olur mu?

 3. NERİMAN dedi ki:

  ARKADAŞLAR BEN HOCAMA 4 GÜN ÖNCE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRDIM, DÜN ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI. EŞİM İŞTEN SONRA DİREK EVE GELDİ VE BENİMLE KIZIMLA İLGİLENDİ. BU KADAR KISA SÜREDE ETKİSİNİ GÖRECEĞİMİİ BİLSEYDİM DAHA ÖNCE YAPTIRIRDIM.

 4. pelin dedi ki:

  sayın bedirhan hocam ben eşimin gözünü bağlamak istiyorum kimseye bakmasın hatta dışarıya çıkmasın hep evde kalsın onu çok kıskanıyorum hocam birisi eşime bakınca onu öldürmek istiyorum eşime göz bağlama büyüsü yapabilme imkanımız var mıdır hocam

 5. ela dedi ki:

  Hocam Merhaba isminizi çok duydum ve gördüm bende Bağlama Büyüsü yaptırmak istiyorum. Bağlama Büyüsü yaptırmak için ne yapmam gerekiyor.

 6. Ayla dedi ki:

  Kocamın iş yerindeki kadına ilgi duyduğunu farkettiğimde medyum bedirhana başvurdum ve bağlama büyüsüyle kocamı kendime bağladım. Medyum bedirhanı kesinlikle tavsiye ederim.

 7. SEVGİ dedi ki:

  Hocam merhaba ben eşime bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum eşim sürekli dışarıda durmak istiyor eve gelmek istemiyor evine girmiyor bunun için evine bağlama büyüsü yapılabilir mi? Bağlama büyüsü ile tekrar eve bağlanır mı hocam nasıl yapmamız gerekiyor.

 8. Ayşen dedi ki:

  Nişanlımın ailesi ilişkimizde sorunlar çıkardığı için bedirhan hocanın bağlama büyüsünü yaptırdım ve kısa sürede çözüme ulaştım. Medyum bedirhanı bende tavsiye ederim.

 9. ibo dedi ki:

  Bedirhan Hocam sizin sayenizde sevdiğim kişi bana tekrar bağlandı ve artık bizi kimse ayıramaz size ne kadar teşekkür etsem azdır. İşini en iyi şekilde yapan tek hocasınız sizi iyiki tanımışım. Bağlama Büyüsü ile hayatım daha da güzel oldu inşallah herkesin hayatı böyle güzel olur.

 10. gülbahçe dedi ki:

  Hocam benim eşimin gözü hep dışarıda hep başka kadınlarda. Beni aldattığını düşünüyorum. Göz Bağlama Büyüsü ile eşimin benden başkasını görmesini istemiyorum. Benden bakımsız, daha çirkin kadınlara bile bakıyor. gözünün sadece beni görmesini istiyorum. Bunun için Göz Bağlama Büyüsü yaptırsam olur mu?

 11. İpek dedi ki:

  Erkek arkadaşıma çalıştığı şirkette sürekli ilgi gösteren bayanlar vardı ve aklını çelmeye çalışıyorlardı. Medyum bedirhanın bağlama büyüsü sayesinde erkek arkadaşımı kendime bağladım ve ilişkimiz daha sağlıklı oldu. Hocamıza çok teşekkür ederim.

 12. hanife dedi ki:

  Kocamın şirketindeki çalışma arkadaşıyla olan sohbeti gün geçtikçe daha da belirgin bir şekilde ilerliyordu ve iş çığrından çıkmaya başlamıştı. bedirhan hocanın bağlama büyüsü ile kocamı tekrar kendime bağladım. bedirhan hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum.

 13. zeliha dedi ki:

  bedirhan hocaya yaptırdığım bağlama büyüsü ile hoşlandığım çocuğu kendime bağladım ve çıkmaya başladık. medyum bedirhan hocaya minnettarım ve yaptıkları için çok teşekkür ederim.

 14. derin44 dedi ki:

  hocam merhaba. Ben erkek arkadaşıma yalan söyledim ve ortaya çıktı. Eski sevgilimle görüştüğümü öğrendi ve ben eski sevgilime merhamet gösterip arkadaş kaldığım için çok pişmanım. Evlenmek üzereydik ve ayrıldık. Eski sevgilimde bu durumu tabi fırsat bildi ve sevdiğimle daha çok arama girdi. Şimdi hiç konuşmuyoruz. Barışmamızın, olanlrı unutup eaki güzel günlere dönmenin, bana güvenmesinin bir yolu var mıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu