ikna Etme Büyüsü

Herhangi bir konuda bir türlü ikna olmayan ve inat eden insanlar, çevrelerindeki kişileri bazen çok sinirlendirip morallerinin bozulmasına neden olabilirler. Bu gibi insanların ikna etmek için ellerinden gelen herşeyi yapan ancak bir türlü başaramayan insanlar alternatif bir yöntem olarak ikna etme büyüsü yaptırmayı denerler. Amacı son derece masum olan bu büyüde, kişi bazı manevi güçler ve uygulamalar sayesinde psikolojik açıdan etki altına alınarak, karar verme ve düşünme yeteneğini bir süreliğine kaybedip kendisine büyü yapan kişinin istediği gibi düşünmeye ve karar vermeye başlar. Ancak bu duruma sonsuza kadar böyle sürmez ve bir süre sonra büyünün etkisi geçmeye başlar.

Tabi bu süre içinde kişi çoktan kendisine büyü yapan kişinin istediği kararları almış olur. Birçok değişik amaç için kullanılmakta olan ikna etme büyüsü, özellikle evliliğe ikna olmayan kişileri ikna etme konusunda çok fazla kullanılmaktadır. Sevdikleri kişilerin bir türlü evliliğe yanaşmaması ve bu durumu sürekli ertelemelerden dertli olan birçok erkek veya bayan, o kişilere ikna etme büyüsü yaptırıp sorunu çözmeye çalışırlar ve bu büyü büyük oranda başarı ile sonuçlanır. Büyü yapılan kişinin tamamen bilinç altına etki edilerek düşünce şekli ve yapısının bile kontrol altına alınabildiği ikna etme büyüsünde, kişiler çok kısa zamanda büyünün etkisi altına girerler ve bunun farkına dahi varamazlar.

Sadece evliliğe ikna etme değil birçok farklı amaç için kullanılan ikna etme büyüsünde, amaca göre değişik nesneler veya materyaller kullanılabilir. Bunlar kişiye özel eşya veya vücutlarından parçalar, çeşitli bitkisel veya hayvansal ürünler ve bunların yanında daha birçok enteresan ürün olabilir. İkna etme büyüsünü yapan herkes kendine has değişik yöntemlerde kişileri etkileri altına almayı denerler ve bunların çoğunda amaç aynı olduğundan yöntem farklı olsa bile işlem başarı ile sonuçlanır. Büyünün etkisi ile bir anda farklı bir şekilde düşünmeye ve hareket etmeye başlayan kişiler, hiçbir zarar görmeden yapılması istenen şeyleri yaparlar ve sonuç olarak olması arzulanan duruma ikna olmuş olurlar.

Yeter ki büyü yapan kişi ne yaptığının farkında olan bilinçli bir ikişi olsun. Her büyüde geçerli olan bu durum insanların amaçlarına ulaşmak için çok dikkat etmeleri ve asla göz ardı etmemeleri gereken bir durumdur. Bugüne kadar yapılan tüm büyü uygulamalarına bakıldığında insanların çok farklı amaçlar için bu alana yöneldikleri ve hatta birçoğunun inanmalarına rağmen korkularını bir türlü yenemedikleri görülmektedir. İnsanların çoğu ikna etme büyüsünü de diğer birçok büyü gibi riskli ve kötü amaçlı bir büyü gibi gördükleri için yani her büyüyü aynı kefeye koydukları için duydukları endişe normal karşılanabilir. Burada iş tamamen büyüleri yapacak olan medyumlara düşmektedir. Çünkü kendilerinden yardım talep eden kişilere verecekleri güven duygusu ve rahatlık hissi, insanların daha rahat davranmalarına vesile olacaktır.

Güvenilir bir medyum ile çalıştıklarından emin olan tüm insanlar işlemlerini çok daha kolay bir şekilde yaptıracak ve kafalarındaki soru işaretlerini çok daha kolay bir şekilde bertaraf edeceklerdir. İkna etme büyüsünü yapan medyumlarda da yaptıkları işlemleri tavırları ve bilgileri ile karşılarındaki kişilere güven vermelidirler. Sonuçta  asla zararlı veya etkisi altına aldığı kişilerin risk altına atmayan uygulamalardır ve bu sebeple insanların kafalarındaki tereddütleri ortadan kaldırmak için gereken işlemler yapılmalıdır. İnsanların fikirlerinin bir anda değişmeyeceğini ve bunu yapmak için sert uygulamalar yapılması gerektiğini düşünen birçok kişi ikna etme büyüsündeki gibi uygulamalarla karşılaştıklarında büyülere karşı olan bakış açılarının tamamen değiştiğini belirtmektedirler.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort
Open chat