büyü çeşitleri

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Her zaman için evlilik hayali kuran ancak bir türlü amacına ulaşamayan kişiler bu şanssızlıktan kurtulmak için birçok seçenek denerler. Bunlar arasında en çok tercih edilen yöntemlerden biri de kısmet açma büyüsüdür. Çeşitli nedenlerle evlenemeyen, bu konuda bir türlü şansı yolunda gitmeyen kişiler her zaman bunun üzüntüsünü yaşarlar. Tabi ki yaşadıkları bu sıkıntı yaşamlarını her alanda etkiler ve zamanla psikolojik sorunların yaşanmasına ve bu sorunların kalıcı olmasına neden olur.

Her erkek ve bayan için evlilik zamanı gelince yaşanması gereken bir durumdur. Doğru insan karşılarına çıktığında ve doğru zaman gelince bu durum zaten kendiliğinden olmaktadır. Ancak bazı insanlar için işler her zaman yolunda gitmez ve bu hayallerini çeşitli nedenlere gerçekleştiremezler. Özellikle bayanların bir türlü kısmet bulmamaktan yakındıklarına çok defa tanık olmaktayız. İşte tamda bu noktada birçok insan tarafından tercih edilen kısmet açma büyüsü, birçok insanın üzüntüsünü bir kenara bırakıp hayalini kurdukları yuvayı kurmalarını sağlamıştır.

Birçok uygulama şekli olan kısmet açma büyüsü, doğru uygulandığı takdirde kısa zamanda uygun bir kısmet bulunması ve arzu edilen evliliğin gerçekleşmesine vesile olur. Özellikle yurdumuzda çok fazla uygulanmakta olan ve insanların çok inanarak ve ümit bağlayarak denediği  kısmet açma büyüsü, gerçekten de çoğu kez inananları yanıltmayıp istenen sonuca ulaşılmasına yardımcı olmuştur.

Denemeden önce akıllarda kalan tereddütleri gidermek amacıyla kısmet açma büyüsünü deneyen kişilerden fikir almak ve daha sonra da konu hakkında yüksek bir tecrübeye sahip kişilere başvurup doğru yöntemleri uygulayarak kısmet açma büyüsünü denemek, kısmetinin kapalı olduğunu ve bu nedenle bir türlü evlenemediğini düşünen herkes için denemekte fayda olan çok etkili bir yöntemdir. Öyle ki, özellikle bayanların en büyük hayalleri olan evlilik ve beyaz gelinliği giyebilmek, bazen mümkün olmamakta veya gecikmekte, bu da kendilerini olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle kısmet açma büyüsü bu durumda olan her insan için başvurulabilecek en garantili yöntemlerden biridir.

Zaten geçmiş dönemlere bakıldığında insanların bu uygulamalar ile çoğu zaman amaçlarına ulaşabildikleri ve bu sebeple kısmet açma büyüsünü çevrelerindeki kişilere de önerdikleri herkesçe bilinmektedir. Medyumlarda da kısmetsizlikten yakınan kişilere her zaman bu uygulama ile çare aramalarını ancak medyum seçiminde çok dikkatli olmalarını önermektedirler. Çünkü maalesef yaşadığımız bu dönemde birçok sahte medyum bulunmakta ve insanları çeşitli şekillerde mağdur etmektedirler.

Kendilerine başvuran kişilerin çaresizliklerini kendileri için maddi veya manevi anlamda bir çıkar kapısı olarak görmekte oldukları için her zaman çok dikkatli olunmasını gerektiren bu kişiler, özellikle kısmet açma büyüsü adı altında birçok saçma uygulama yaparak insanları kandırmaya çalışırlar. Zaten büyüler hakkında bilgileri olmayan kişiler kolay bir şekilde bu insanların tuzaklarına düşmektedir.

Her büyü uygulaması aynı değerde olmamasına rağmen çok dikkatli olmak ve en basit büyüde bile en deneyimli medyumları seçmek çok önemlidir. Dünya genelinde insanların çok büyük ilgi gösterdikleri bu alanda yapılan uygulamalar özellikle sonuçlarını manevi enerjilerin etkisi ile göstereceği için tüm adımlar çok dikkatli ve eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Kısmet açma büyüsü ile yaşadıkları şanssızlıkları kırmak isteyen kişilerde işe başlamadan önce çok titiz bir araştırma yapmalı ve kendileri için en doğru kişileri bulana kadar karar vermeden harekete geçmemelidirler. Unutulmaması gereken bir durum vardır ki doğru seçim her zaman insanları sonuca götürecektir.

Tıkla ara 0535 636 8523

Whatsapp tıkla ara  0535 636 85 23

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Cemal dedi ki:

  Medyum bedirhanın kısmet açma büyüsü ile işlerimi kısa sürede yoluna koydum ve kazancımı arttırdım. Medyum bedirhana teşekkür ederim.

 2. Caner dedi ki:

  Hocamızın kısmet açma büyüleri çok ama çok etkili. Medyum bedirhana yaptırdığım kısmet açma büyüsüyle hayatımı düzene soktum ve olumsuzluklardan kurtuldum. Medyum bedirhanı kesinlikle tavsiye ederim.

 3. filiz dedi ki:

  Medyum bedirhan hocanın kısmet açma büyüsü ile işlerim yoluna girdi ve aşk hayatımda hareketlendi. Medyum bedirhan hocaya çok teşekkür ederim.

 4. selvan dedi ki:

  Merhaba ben 20 yaşımdayken nişanlandım ve aile içi sorunlardan dolayı ayrılmak zorunda kaldım ama o gündür bu gündür kısmetim kapandı ve hiç kimseyi sevemedim hiçkimseninde beni sevdiğini düşünmüyorum şuan 35 yaşındayım ve artık evlenmek yuva kurmak istiyorum acaba kısmet açma büyüsü ile bu olur mu?

 5. Medyum Arıyorum dedi ki:

  KISMET BÜYÜSÜ YAPTIRCAM VE MEDYUM ARIYORUM HER MEDYUM AYNI ETKİDE BÜYÜ YAPMIŞYORMUŞ BEDİRHAN HOCAYLA ÇALIŞANLAR VARMI ARANIZDA BANADA YAZSIN ÖYLE KARAR VERİCEM

 6. nuriye dedi ki:

  Kocamın işlerinin açılması daha çok para kazanması için kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum acaba tutar mı aranızda yaptıran varmı?

 7. Viran Gönül dedi ki:

  Her defasında hüsrana uğramak çok kötü hayatta hiç bir zaman tam olarak kısmetim açılmadı ve ben hep başkalarının mutluluklarını izledim artık dayanamıyorum ve medyum arıyorum benim kısmetimi açıcak bana yol göstericek bir medyuma ihtiyacım var benim

 8. TEZCAN dedi ki:

  Arkadaşlar bende kısmet açma büyüsü yaptıracağım Bedirhan Hoca ile çalışanlar bana yazabilirler mi?

 9. Kısmet açma büyüsü istiyorum dedi ki:

  arkadaşlar sonuç alanlar varsa bana yazabilir mi bende kısmet açma büyüsü yaptırcağımda hangi medyuma güvensem bilemedim

 10. Hazer dedi ki:

  Bedirhan hocam ile bir çok işlem için çalıştık bu güne kadar her istediğimi yaptı ve bütün dertlerime derman oldu ona burdan teşekkür etmek istedimki sizlerde ona güvenin çünkü gerçek medyum Bedirhan Hoca

 11. Lila Mor dedi ki:

  Merhaba ben yıllar önce birisine kaçmıştım onu çok seviyordum ama kaçtıktan sonra anladım ki herşey yalanmış sonra ayrıldım ve geri döndüm şimdi ise bana senin kısmetin kapanmış daha evlenmezsin diyorlar üzerimde böyle birşey varmı acaba? Bunu nasıl öğrenebiliriz. medyumlar arasında sizi buldum hocam bana dönüş yaparmısınız

 12. Rıdvan Me. dedi ki:

  BEN İŞLERİMİN AÇILMASI BOL KAZAN SAĞLAMAK İÇİN KISMET AÇMA DUASI YAPTIRMAK İSTİYORUM ÇÜNKÜ ÜZERİNDE BİRŞEY VAR BİR TÜRLÜ İŞLERİM DÜZ GİTMİYOR BÜTÜN İŞLERİM TERS GİDİYOR ARTIK ÇOK SIKILDIM ÇOK ÇALIŞIP KARŞILIĞINI ALAMIYORUM BUNUN İÇİN ÇÖZÜM OLARAK SİZE BAŞVURDUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu