Medyum Bakımı Bedirhan Hoca

Manevi işlemlere ilgi duyan ve bu tarz işlemler ile neler yapılabileceğini çok iyi bilen insanlar sık sık medyum veya hocalar ile çalışmayı tercih ederler. Her türlü sorun veya sıkıntıdan kolayca kurtulmalarına yardımcı olacak olan bu kişilerle çalışmak için asla tereddüt etmeyen bu kişiler özellikle bu alana ilgisi olmayan ve bu konular hakkında bilgileri olmayan kişilere de her gerek gördüklerinde mutlaka bu konulardan yardım almalarını önermektedirler. Yapılan bu işlemlerin içinde medyum bakımı adı verilen ve insanların üzerlerinde herhangi bir işlem olup olmadığını anlamaya yarayan bir işlem vardır ki, çok yüksek bilgi birikim ve aynı zamanda sonsuz bir sabır gerektirir.

Bu sebeple medyum bakımı hizmeti alınacak olan kişiler her zaman doğru bir şekilde seçilmeli ve verecekleri hizmetlere tam anlamı ile güvenilmelidir. Bazen insanlar hayatlarında olumsuz yönde değişimler yaşadıklarını ve aynı zamanda kendilerini sebepsiz yere kötü hissettiklerini söylerler. Aslında bunun birçok sebebi olabileceği gibi bu sebeplerden en önemlilerinden biri de kendilerinin üzerinde bulunan manevi bir enerjinin etkisi olabilmektedir. Örneğin kendisine bir büyü yapılan kişi çok hızlı bir şekilde sağlık sorunları veya hayatında olumsuz gelişmeler yaşayabilmektedir. Son derece etkili olan bu uygulamalar insanların akıllarına bile geçmeyecek sorunlar ile boğuşmalarına neden olabilmektedirler. İşte bu gibi sorunlar yaşayan kişilerin yapmaları gereken ilk işlem bu alanda uzmanlanmış kişilerden medyum bakımı hizmeti almaktır. Bu hizmet, insanların üzerlerinde ne gibi sıkıntılar olduğunu bulmak için yapılan ve bu alanda yapılan tüm işlemlerden çok daha özel ve zor bir işlemdir. Bu sebeple medyum bakımı hizmeti alınacak olan kişiler mutlaka titiz bir araştırma ile seçilmelidir. Bu konuda birçok farklı yöntem hakkında insanlara bilgiler verilse bile aslında en güvenli ve en doğru yol kesinlikle yüz yüze yapılan bakımlardır.

Bu sebeple bunun dışında hizmetler veren kişilere tam anlamı ile güvenmemek ve kendilerine itimat etmemek en doğru hareket olacaktır. Çok eski zamanlardan bu yana yapılan bu uygulama bugüne kadar birçok kişinin yaşadıkları sorunları aşma adına attıkları en doğru adım oluştur. Bakım işlemi yapacak olan kişiler ile yüz yüze olma imkanı yok ise ilgili kişilerin şahsi eşyaları veya resimlerinden faydalanabilmektedirler ancak bu tarz uygulamalarda alınan sonuçların kesin sonuç verdiklerinden şüphe eden birçok kişi olsa bile yinede buna inanan kişilerin sayısı da hiçte az değildir. Eğer ilgili kişiler medyum bakımı işlemlerini bu şekilde yapacaklarsa aradan en az bir gün geçmeden insanlara bilgi vermemelidir hatta bilgiler vereceklerse bu bilgilere çok güvenilmemelidir.

Yapılan bu işlemlerde insanların üzerlerinde büyü, muska veya benzeri bir uygulama olduğuna dair bilgilere rastlanılırsa zaman geçirmeden bu konularda tedbirler alınmalı ve hemen bu uygulamaların etkilerinden kurtulmak için bir şeyler yapılmalıdır. Çünkü ileriki zamanlarda geri dönüşü olmayan sonuçların yaşanmasına neden olabilirler. Özellikle günümüzde bu alanda hizmet veren ve tek amaçları insanları kandırıp kendilerinden maddi veya manevi anlamda faydalanmak olan birçok sahtekar olması insanların bu konuda çok daha dikkatli ve seçici olmalarını gerektirmektedir. İnsanlara sadece telefon ile medyum bakımı hizmeti verdiklerini belirten kişilerin çoğu tam bir yalancıdır ve bu insanların mutlaka uzak durak gerekmektedir. Çünkü bu tarz bir bakım uygulamasının yapılması mümkün değildir, yapılsa bile verdiği sonuçlar tamamen yanlıştır.

Hatta insanlara birkaç dakika içinde sonuçları veren kişilerinde her zaman art niyetli kişiler oldukları ve medyum bakımı işlemlerinin sonuçlarının birkaç dakika içinde alınmasının mümkün olmadığı bilinmelidir. Bu konuya yabancı olan birçok kişi medyum bakımı işlemleri ile yıldız nameyi karıştırmaktadırlar. Ancak bu çok büyük bir hatadır çünkü bu iki işlem birbirinden tamamen farklı iki işlemdir. Yıldız name insanların üzerlerinde problem yaratan sorunları tespit etmez. Sadece insanlar hakkında karakter benzeri bilgiler alınmasına yardımcı olur. Ancak bakım hizmetleri direkt olarak insanların üzerilerindeki sorunları tespit etmek ve gerekli önlemleri almak için yapılan son derece önemli ve faydalı uygulamalardır. Özellikle doğru kişiler ile çalışıldığı takdirde istenen sonuca ulaşmak ve olası sorunlara önceden tedbir almak mümkün olmaktadır.

Medyum bakımı işleminden tam anlamı ile sonuç alınması amaçlanıyorsa yapılan uygulamaların mutlaka yüz yüze yapılması önerilmektedir. Çünkü bu gibi uygulamalarda yapılan işlemlerin ardından oluşan güçlü bir manevi enerji bulunulan ortamı kısa zaman içinde doldurmakta ve insanları çok kolay bir şekilde etkisi altına alabilmektedir. Bu dakikadan sonra artık insanların üzerlerinde kendilerine sıkıntı yaratan enerjileri tespit etmek ve farklı bilim dallarından faydalanarak bu sorunları çözmek çok daha kolay olmaktadır. Eski zamanlarda birebir yapılamayan medyum bakımı uygulamalarında insanların şahsi bilgileri veya kendilerine ait kişisel eşyaları da kullanılmış olsa bile eğer imkan varsa medyum bakımı işlemini yapacak olan kişiler ile aynı ortamda bulunmak en doğru seçim olacaktır. Bu özel işlemin kahve falı, tarot veya kitaplarla yapılan uygulamalar ile karıştırılmaması ve tamamen kendine özgü bir işlem olduğu unutulmamalı ve bu konuya her zaman gerekli önem verilmelidir.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort
Open chat