Medyum

Medyum her insanın sonradan isteyerek olabileceği bir şey değildir ve  doğuştan gelen doğa üstü yeteneklere sahip insanlar medyum denir.

Yaşadığı dünya ile eterik dünya arasında zaman, yer kavramlarından bağımsız olarak, kahve fincanı, su, tarot kağıtları ve benzeri nesnelere gerek kalmaksızın bağ kuran ve ruhlar alemi ile haberleşen kimseye medyum denir.

Bu bağ ve haberleşme sistemi çoğu zaman kendi iradesiyle oluşur. Ancak bazı anlar olur ki eterik dünya ile olan bağı otomatik olarak oluşur ve transa geçer. İşte bu özel anda bilgi almak istediği konu, kişi, nesne hakkında düşsel olarak yoğunlaşarak bütün enerjisini odaklanmaya kullanır ve yorucu bir bilgi toplama çalışması yapar.

Bu sesleri duymak, görünmeyenleri görmek üstün bir yetenektir ve bu yeteniği iki insanı birbirine aşık etmek gibi yararlı olabileceği gibi iki seven insanı birbirinden ayırmak gibi kötü bir niyetlede kullanılabilir. Bu talep doğrultusunda ve medyumun insiyatifine kalmış bir durumdur.

Gücünü ve enerjisini en iyi toplayarak işini sevgi ve saygıyla yapan Bedirhan Hoca ‘nın elinden hiç bir çalışma olumsuz sonuçlanmamıştır. Önemli olan odaklanmaktır, isteyerek düşünmektir ve bu işi para puldan önce bu güçlere sahip olmanın verdiği arzular için yapmaktır.

Medyum arayanların  bu web sitesine uğraması kadar doğal bir şey yoktur çünkü Medyum Bedirhan işinde bir numaradır. Kaliteli çalışmaları ve her şeyden önce saygısından ötürü alemde hep saygıyla karşılanır ve övülür.

H

Çalışmalarından Aşk ile ilgili olanları en etkili sonuçları vermektedir. Aşk büyüsüBağlama büyüsüGeri getirme büyüsü ve özellikle Papaz büyüsü konusunda kendisini isbat etmiş güvenilir  Medyum Bedirhan size bir telefon kadar yakın.

Herhangi bir sorununuz veya merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için Bedirhan Hoca ile çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasından arayabilirsiniz ya da 7/24 email adresine mail göndererek ulaşabilirsiniz. Sorularınız da ne kadar açık ve ciddi olursanız size dönüşü o kadar hızlı ve kesin olacaktır.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort
Open chat