Papaz Büyüsü

Papaz büyüleri için tarihte bilinen en eski büyüler ve aynı zamanda bilinen en etkili büyülerdir yerinde bir ifade olacaktır. Bu gibi etkili büyüler haklı veya haksız amaçlara göre tercih olabilmekte ve kısa zamanda amaçlara uygun bir şekilde sonuç vermekte olan etkili büyüler olarak bilinmektedir. Papaz büyüsünü bu kadar etkili yapan etken büyü yapılan kişinin düşüncelerine müdahale etmesi ve istenilen şekilde değiştirmesini sağlamasından dolayıdır. Papaz büyülerini tercih eden kişiler bu büyülerle sevdikleri veya istedikleri birini kendilerine bağlamayabildikleri gibi bu büyüler farklı kötü amaçlar için yaptırılan büyüler olarak bilinmektedir. Bu duruma bir örnekle açıklamak gerekirse papaz büyüsü ile birbirini seven sevgilileri veya eşleri ayırmak mümkün olabileceği gibi çok daha farklı kötülükler içinde yapılmak istenilen büyülerdir.

Papaz büyüsü yapabilmek için neler gereklidir, bu büyüler için bilinen büyü yaptıran kişiye ait bir parça ve parçanın yedirme içirme şekliyle büyülenmek istenilen vücudunda yer alması olarak bilinmektedir. Fakat bu büyülerin Vefk adı verilen yazılı dua biçimiyle de yapıldığı bilinmektedir. Vefk için farklı şekillerden yazılı dua biçimidir diyebiliriz. Vefkler çeşitli şekillerden oluşan yazılı duadır denilebilir. Vefkler için bilinmesi gereken bir başka konu neredeyse bütün çalışmaların Vefkler yardımı ile yapıldığı gerçeğidir. Birçok kişiler papaz büyüsü nasıl yapılır veya farklı çalışmalar hakkında tarifler yazdığı bilinmekte ancak hangi akla hizmettir anlamak zor ve bu konuda deneyimi olduğu dahi şüphelidir.

Papaz büyüleri hakkında bilinen çok fazla yanlış bilinen vardır. Bu konuda birçok sahte medyum en etkili papaz büyüsünü yalnız kendilerinin yapabildiğini ve kişinin bu durumdan olumsuz etkilenmesi durumunda yapılan büyünün yalnızca kendileri tarafından bozulabileceği vesaire. Bu konuda farklı bir yanlış bu büyüleri yalnız papazların yaptığı ancak papazlar büyülerle uğraşan kişiler değildir. Ancak bu kişiler kılıktan kılığa giren kişiler olduğundan papaz büyüsü için papaz olduklarını da iddia edebilirler. Son hatırlatılması gereken özellikle son zamanlarda gerçek medyumlar tarafından birçok uygulamayı uyguladığını ve bu konular için yeterli deneyim bilgiye kifayetli olduğu yönündeki kişilerin birçoğunun medyumluk ile uzak yakın bağlantısı yoktur.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort
Open chat