büyü çeşitleri

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Büyüler hakkında bilgileri olan kişiler bazı büyülerin çok enteresan şekillerde uygulandığını veya günlük hayatta kullandığımız basit eşyaların kullanıldığını bilirler. Bu nedenle büyülere olan ilgileri her geçen gün artar ve daha merakla araştırmalar yapmaya başlarlar. Sabun büyüsü hakkında araştırma yapan kişilerde çoğunlukla çok şaşırtıcı sonuçlarla karşılaşırlar ve bu nedenle diğer büyülere de ilgi duymaya başlarlar. Hepimizin günlük hayatımızda kullandığımız sabun, son derece basit ve sıradan bir eşya gibi görünse de sabun büyüsünde alışılmışın çok dışında bir şekilde kullanılmakta ve gerçekten de inanılmaz sonuçlara yol açmaktadır.

Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler çoğunlukla kişilerin sıkıntılar çekmelerini veya bu büyünün etkisi altında kaldıkları süre içinde çok büyük dertlerle mücadele etmelerini sağlamayı amaçlarlar. Medyumların çoğu zaman kendilerine başvurup sabun büyüsü yaptırmak istediklerini belirten kişileri bu fikirlerinden vazgeçirmek istedikleri de sık duyulan bir durumdur. Çünkü bu tip büyüler yapılacak yanlış veya eksik uygulamalar sonucunda hem büyüyü yaptıran kişileri hem büyüyü yapan kişileri hem de büyü yapılan kişileri risk altına sokmaktadır.

Bu nedenle sabun büyüsü yaptırmak isteyen kişilere önerimiz her zaman dikkatli olmaları ve yaptırmaya karar vermeden önce çok iyi düşünmeleridir. Özellikle bu tip büyülerde medyum seçimi son derece büyük önem arz ettiği için insanların daha önce bu büyüleri başarı ile uygulamış medyumları tercih etmeleri her zaman için kendi avantajlarına olacaktır. Basit bir sabun üzerine yapılan çok özel dualar ile başlayan uygulama daha sonra bu sabuna iğne veya benzeri bir eşyanın batırılması ile devam eder.

En son olaraktan sabun çok gizli bir yere saklanır ve etkisini göstermesi beklenir. Bu sabun bulunana kadar sabun büyüsü ilgili kişileri çok büyük sıkıntılara sevk edecek ve hayatlarını çekilmez hale getirecektir. En mutlu veya en sağlıklı insanların hayatlarında meydana gelen ani değişikliklere anlam veremeyen kişilerin aslında bu durumun sabun büyüsü gibi bir kara büyüden kaynaklandığını anlamaları oldukça zordur. Bu nedenle ilgili kişilerin sabunu bulup büyü bozma işlemi yaptırmalarının dışında başka bir kurtuluş ihtimalleri yoktur.

Tıkla ara 0535 636 8523

Whatsapp tıkla ara  0535 636 85 23

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. Gurbet dedi ki:

  Arkadaşlar bende Bedirhan hocamla çalışıcam acaba banada yorum yazarmısınız nasıl bir medyum

 2. Rizeli dedi ki:

  ben rize’den yazıyorum bir düşmanıma sabun büyüsü yaptırmak istiyorum acaba etkili olur mu onu bin pişman etmek istiyorum

 3. sonsuz aşk dedi ki:

  Bedirhan hocam sizen sonsuz aşk isityorum aşk büyüsü yaptırmak istiyorum bi kız var sevdiğim ona yaptırmak istiyorum sabun büyüsü ile aşk büyüsü yapılıyor mu?

 4. Halim dedi ki:

  Bir arkadaşım Bedirhan hocaya sabun büyüsü yaptırmış ve sonuç almış bence sizde deneyin benim sabun büyüsüyle filan işim olmaz ben aşk büyüsü için iletişime geçicem bedirhan hocayla

 5. Tek Başına dedi ki:

  Arkadaşlar ben sabun büyüsü için Bedirhan hocayla çalışmaya başladım bakalım sonuçları nasıl olacak bende merakla bekliyorum

 6. Memet dedi ki:

  Sabun büyüsünü Bedirhan hocanın iyi yaptığını söylüyorlar aranızda Bedirhan hocaya sabun büyüsü yaptıran var mı?

 7. Şivan dedi ki:

  Arkadaşlar sabun büyüsü yaptırmak istiyorum bunu yapan medyum tanıyan varmı aranızda

 8. mutsuz dedi ki:

  Hayatımda sürekli herşey kötü gidiyor hiçbi iyi günüm yok olmuyor medyuma gittim üzerimde büyü olduğunu söyledi sabun büyüsü varmış hocam bunu nasıl bozabiliriz kendisinin bu konuda çok ileri medyum olmadığını sabun büyüsünü ancak büyük medyumların çözebileceğini söylediler siz bu büyüyü bozabilirminiz.

 9. Ensar dedi ki:

  Eski karımın bana yaptığı sabun büyüsü yüzünden hayatım alt üst olmuştu. Medyum bedirhanın çalışmaları sayesinde hayatım tekrar düzene girdi. Hocamıza çok teşekkür ederim.

  1. CENK SOT dedi ki:

   benzer bir büyü banada yapıldı bedirhan hocam büyüyü bozdu arkadaşlar inanın ve güvenin uçurumun kenarından aldı beni bedirhan hoca ne kadar teşşekkür etsem azdır.Yaptığı bu iyiliği unutmam mümkün değil.

 10. Nar dedi ki:

  Sabun büyüsü kötülük için mi kullanılan büyü yoksa iyi yöndede kullanılıyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu