Tılsım

Muradımıza ermek için birçok farklı konuda yaptığımız girişimler istediğimiz sonucu vermediği takdirde çoğumuz çareyi manevi anlamda bizlere yardımları olacağına inandığımız uygulamalarda ararız. Hatta geçmiş zamanlarda da birçok kişinin bu konulardan fayda görmeleri ve amaçlarına kolayca ulaşabilmeleri günümüzde de birçok kişinin hiç zaman kaybetmeden kendilerine bu uygulamalarla yardım edebilecek kişilerin kapılarını çalmalarına neden olmaktadır. Tılsım adı verilen ve insanların amaçlarına ulaşmaları için manevi anlamda kendilerine yardım eden bu özel enerjilerin nasıl ve ne şekilde devreye girdiğini bilmek için her zaman doğru kişileri veya kaynakları seçip kendilerinin vereceği bilgilerden faydalanmak gerekir.

Bu sebeple insanların seçecekleri yöntemleri mutlaka doğru bir şekilde seçmeleri ve doğru kişilerle çalıştıklarından emin olmaları gerekmektedir. Tılsım hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler her şeyden önce bu kavramın sadece bir uygulama veya enerji değil aynı zamanda tabiatta veya çevremizde bulunan herhangi bir nesne de olabileceğini bilmeleri ve konuyu tam anlamı ile kavramaları gerekmektedir. Yani insanların amaçlarına ulaşmak için hazırladıkları bir tılsım kimi zaman bir kağıt parçası olurken kimi zamanda bir metal parçası veya benzeri bir nesne de olabilmektedir.

Daha sonra üzerilerine çok özel dualar veya benzeri yazıları yazılan bu nesneleri ister üzerlerinde taşıyan isterlerse de doğada herhangi bir yere saklayan kişiler zaman içinde bu tılsımlardan istedikleri sonuçları görebileceklerini bilmektedirler. Dünyanın her yerinde insanların bu tarz uygulamalar ile amaçlarına ulaşabiliyor olmalarının tek nedeni doğru kişileri ve doğru yöntemleri seçiyor olmalarıdır. Bu konu hakkında tüm kaynaklarda yer alan bilgilere göre hazırlanan tılsımların tam anlamı ile istenen sonucu verebilmesinin tek yolu manevi enerjiler ile dünyevi enerjilerin tam anlamı ile koordineli bir şekilde ilişkilendirebilmesindedir.

Ancak bunu sağlamak her zaman için çok ama çok zor olduğu için mutlaka kendini bu alanda kanıtlamış olan başarılı isimlerle çalışmak gerekmektedir. Özellikle bizim toplumumuzda bu veya benzeri uygulamaların geçmişlerinin İslam öncesi zamana kadar dayanıyor olması konunun ne kadar eski ve yaygın olduğunu da kanıtlamaktadır. Bizler gibi İslam dinine mensup olan kişiler her zaman tılsım ve benzeri uygulamaların sadece amaca giden yolda bir araç olduğunu ve her şeyin kayıtsız şartsız sadece ve sadece Allah’ın emri ile olduğunu savunmaktadır.

Bu sebeple bizler bu konuya sadece denemekte fayda olan ve manevi anlamda yardımcı olan uygulamalar gözü ile bakarken başka dinden olan kişiler bu uygulamalara kesin sonuç veren uygulamalar gibi baka bilmektedirler. Hepimiz yaşadığımız manevi sorunlardan kurtulmak veya ulaşmak istediğimiz amaçlara daha kolay bir şekilde ulaşmak için elimizden geleni yaparız ancak bunu yaparken bazen istediğimiz sonucu alamadığımız takdirde tılsım veya benzeri uygulamaları yaparak yardım almaya çalışırız. İşte bu uygulamalar amaca uygun şekilde yapıldığı takdirde ortaya çok güçlü manevi enerjiler çıkaracak ve bizlere amaca giden bu yolda yardımcı olacaktır.

Sürekli okunan dualar veya hazırlanan özel yazıtlar ile ortaya çıkarılabilen bu özel enerjilerin genel adı tılsım’dır ve birçok kişi bu kelimeye aşinadır. Uzman kişilerin hazırladığı bu yazıtları bazen üstümüzde taşıyarak bazen de tabiatta herhangi bir yere saklayarak fayda görmeyi bekleriz. Bu konuda hakkında araştırma yapan kişiler özellikle geçmiş zamanlarda tılsımlardan fayda gören kişiler ile konuştuktan sonra daha da cesaretlenmekte ve soluğu hemen uzman kişilerin yanında almaktadır. Ancak tılsım uygulamalarından istenen sonucu görmenin bir başka altın kuralı da bu uygulamayı yapacak olan kişilere gerekli tüm bilgileri ve talepleri eksiksiz bir şekilde iletmektir.

Share

You may also like...

1 Response

  1. Sevgi G. dedi ki:

    Bende tılsım yaptırmak istiyorum aşk tılsımı yapılabilir mi? Medyum arıyorum tılsım yaptırmak için medyumlar arasında en iyi tılsımı Bedirhan hocanın yaptığını söylüyorlar acaba doğrumu arkadaşalar. Bedirhan hocaya tılsım yaptıran varmı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mersin eskort
Open chat