Vefkler Nasıl Yapılır

Vefkler nasıl yapılır, Medyumlar yaptıkları birçok işlemle insanları hayretler içinde bırakan ve aynı zamanda diğer meslek dalları ile hiçbir şekilde bağlantısı veya benzerliği olmayan kişilerdir. Büyüler, muskalar veya buna benzer manevi uygulamalar ile insanlara yardımcı olmaya çalışan medyumlar özellikle vefk adı verilen çok enteresan bir uygulama yaparak ortaya çok ilginç sonuçlar çıkarmaktadırlar. Tarih boyunca insanların çok farklı amaçlar için kullandıkları bu uygulama özellikle yüksek deneyim ve bilgi gerektirmesinden dolayı herkes tarafından yapılamamaktadır. Vekler nasıl yapılır veya etkilerini nasıl gösterir diye düşünen kişileri çoğu zaman aynı sonuçlar ile karşılaşırlar.

Bu uygulamanın yapılışı da diğer manevi uygulamaların hiçbiri ile benzerlik göstermez. Vefk uygulaması yapacak olan kişiler öncelikle bir kağıt paçasının üzerine sağdan sola ve yukarıdan aşağıya doğru eşit sayılarda olması gereken karelerden oluşan bir şekil çizerler. Daha sonra belli amaçlara göre seçilen sayıları teker teker bu karelerin içine yerleştirirler. Ancak bu yerleşim çok özel bir sisteme göre yapılmalı ve sayıların toplamları her yönde doğru aynı sonucu vermelidir. Vefkler nasıl yapılır sorusunun en kritik cevabı da budur. Doğru bir vefk uygulamasının esas konusu bu sayıların toplamlarının aynı olmasıdır. Eğer toplama işleminde sonuçlar farklı çıkıyorsa o işlemde bir hata vardır ve zaman kaybetmeden işlem gözden geçirilmelidir.

Tarih boyunca özellikle İslam aleminde hem halkın hem de toplum yöneticilerinin birçok farklı amaç için kullandıkları bu uygulamada dikkat ve deneyim her şeydir. Çizim yapıldıktan sonra eğer sonuçlarda aynı çıkıyorsa yapılacak tek şey amaca uygun olarak seçilen duaların düzenli bir şekilde belli bir periyotta okunmasıdır. Bazı durumlarda ilgili kağıt parçalarının kişilerin Üzerlerinde taşınması da istenebilir. Manevi anlamda korunma altında olmak, herhangi bir amaca daha hızlı bir şekilde ulaşabilmek veya sadece psikolojik anlamda daha iyi hissetmek için kullanılabilen vefkler özellikle eski zamanlarda insanların günlük hayatlarında kullandıkları giysi, savaş eşyası veya ev eşyaları gibi nesnelerin Üzerlerinde bulunurdu. İşte vefkler nasıl yapılır ve ne gibi etkiler gösterir gibi sorularına yanıt arayan kişilerin veya bu konuda şüpheleri olan insanların bilmeleri gereken en önemli konular bunlardır. Vefkler nasıl yapılır, vefk nedir hakkında detaylar için iletişime geçiniz.

Vefkler nasıl yapılır hakkında yorumlarınızı paylaşın.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat